‘Dijital Hastane İle Doğa Dostu Ve Güvenilir Hizmet Projesi İmzalandı’
17 Aralık 2018

     Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programına,  Edirne İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanarak başvurusu yapılan “Dijital Hastane İle Doğa Dostu ve Güvenilir Hizmet” başlıklı proje Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı Teknik Destek Programı  Eylül Ekim Döneminde  destek almaya hak kazanmıştır.

     Edirne İl Sağlık Müdürlüğünce desteklenen ve Keşan Devlet Hastanesi Kalite Birimi tarafından yürütülecek olan ‘Dijital Hastane İle Doğa Dostu ve Güvenilir Hizmet’ projesi Keşan Devlet HastanesiBaşhekimi Op. Dr. Serhat GÖÇER ve Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri tarafından 07.12.2018 tarihinde sözleşmesi imzalandı.

      Edirne İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Keşan Devlet Hastanesi’nde proje eğitimlerinin ocak ve şubat ayları içerisinde gerçekleştirilmesi planlandı.

     Keşan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Serhat GÖÇER gerçekleşen imza töreninde; ‘‘Keşan Devlet Hastanesi olarak bu proje ile ‘Dijital-Kağıtsız Hastane’ unvanı alıp; sağlık sektöründe yaşanan hızlı değişime uyum sağlamayı, hasta - çalışan güvenliği ve memnuniyetini arttırarak, doğaya verilen zararı azaltmayı hedeflemekteyiz. ’’dedi.


  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg