BIRAK KAZAN KAMPANYASI BAŞLIYOR
07 Şubat 2019

Kampanya 9 Şubat 2019 tarihinde başlayacak ve 9 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. Kişilerin 3 ay süre ile sigara içmemeleri gerekmektedir.

Kampanyaya en az bir yıldır sigara içen ve 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

Kampanya başvuru formu Edirne İl Sağlık Müdürlüğü web sitesinde ve sosyal medya hesabında yer almaktadır. Başvuru formları ayrıca ilçe sağlık müdürlüklerinden, toplum sağlığı merkezlerinden, entegre ilçe hastanelerinden ve aile sağlığı merkezlerinden temin edilebilir. Kampanya başvuru formları doldurulduktan sonra 15 Şubat 2019 tarihine kadar İl Sağlık Müdürlüğüne, ilçe sağlık müdürlüklerine, toplum sağlığı merkezlerine, entegre ilçe hastanelerine ve aile sağlığı merkezlerine teslim edilebilir.

Kampanya başvuru formlarının, formları teslim alan kurumlarca 20 Şubat 2019 tarihine kadar kampanya koordinasyon merkezine (Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi) ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru formları kampanya koordinasyon merkezi tarafından değerlendirilip kayda alınacaktır.

Bırakma gününden itibaren 3 ay süreyle sigara içmeyenler ve diğer tütün ürünlerini kullanmayanlar, ödül için kuraya katılmaya hak kazanırlar.

Katılımcılar arasında çekilecek kura ile ödül için 3 asil, 3 yedek talihli belirlenecektir.

Kuradan hemen sonra kazanan kişilerle temasa geçilecek ve sigara içip içmediği şahitlerce ve uzman hekimlerce yapılacak muayenelerle teyit edilecektir.

Katılımcı başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

Bırak Kazan Kampanyası Başvuru Formu.docx