Yılın Hekimi Ödül Töreni
15 Mart 2019

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ali Cengiz KALKAN Sağlık Bakanlığı tarafından 14 Mart Tıp Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katıldı.

Düzenlenen resepsiyonda 81 ilden seçilen yılın hekimlerine hediyeleri takdim edildi. İlimizden Birinci basamak ve ikinci basamak sağlık hizmetlerinden  “Yılın Hekimi” olan, Aile Hekimimiz Dr. Gazanfer AY ve Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde görev yapan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Devrim EROĞLU ödüllerini  Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin KOCA’ nın elinden aldılar.

Türkiye’nin 81 ilinden gelen doktorlarla bir araya gelen Sağlık Bakanımız  Dr. Fahrettin KOCA alanlarında göstermiş oldukları başarılı çalışmalar nedeni ile topluma örnek olan hekim ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. 

Ödül törenine katılan İl Sağlık Müdürümüz  Dr. Ali Cengiz KALKAN “ödül almaya hak kazanan değerli hekim arkadaşlarım  Dr. Gazanfer AY ve Op. Dr. Devrim EROĞLU’ nu tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum ve bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarının “14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

  • 2.JPG
  • TCSB6323.JPG
  • IMGL3880.jpg
  • 7.jpg