Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Çalışmaları İle İlgili Trakya Üniversitesi Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalına Ziyaret Gerçekleştirildi.
13 Şubat 2020

       Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) İl Koordinasyon Kurulunda alınan karar doğrultusunda;  Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalına ziyaret gerçekleştirilmiş olup; bu kapsamda T.Ü. Balkan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde görevli asistan ve hemşirelere toplum ruh sağlığı merkezi çalışmalarıyla ilgili sunum yapılmıştır.

     Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Erdal VARDAR ve Prof. Dr. Okan ÇALIYURT' un da katıldığı toplantıda Edirne Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Uz. Dr. Mustafa BAYRAKTUTAN tarafından yapılan sunumun ardından karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuş ve işbirliği konuları değerlendirilmiştir.

    Anabilim dalı başkanı Prof. Dr. M. Erdal VARDAR ve ekibi ile birlikte psikiyatri servisi ve AMATEM merkezi gezilmiştir.  Gerçekleştirilen ziyaret programına Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Selma HEVES YILMAZ, Şube Müdürü Yıldıray ÇETİNTAŞ, Uzm. Psikolog Çiğdem KAZANÇ GERE ve TRSM Sorumlu Hekimi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa BAYRAKTUTAN katılmıştır.

  • WhatsApp Image 2020-02-12 at 11.42.24.jpeg
  • WhatsApp Image 2020-02-12 at 11.42.25.jpeg
  • WhatsApp Image 2020-02-12 at 11.42.23.jpeg