Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine Anlamlı Bağış
25 Eylül 2020

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine merhum eşi Bünyamin AVCI adına bağış yapan Şükriye AVCI’ya, Edirne İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak YILDIRIM tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Edirneli hayırsever Şükriye AVCI, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Talha SÜTÇÜ ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Yalçın AY ile görüşerek vefat eden eşi Bünyamin AVCI adına bağış yapmak istediğini belirtti. Hastane yönetimi tarafından belirlenen, palyatif bakım servisinin ihtiyaçları hayırsever Şükriye AVCI Hanımefendi tarafından kısa sürede temin edilerek yetkililere teslim edilmiştir. Şükriye AVCI Hanımefendi yaptığı yardımdan dolayı çok mutlu ve huzurlu olduğunu belirtmiştir.
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine bağış yaparak palyatif servisinin ihtiyaçlarının temininde destek veren Şükriye AVCI’ya teşekkür plaketini takdim eden İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak YILDIRIM; yapılan bağışın Hastaneye bugüne kadar yapılan en yüksek bağış olduğunu belirterek, “Pandemiyle mücadele ettiğimiz bu süreçte hayırsever vatandaşlarımızın desteğini yanımızda hissetmek bizi daha da güçlendiriyor. Hastanemize göstermiş olduğu destek ve hassasiyetten dolayı hayırsever Şükriye Hanımefendi’ye yürekten teşekkür ediyorum. Bu vesile ile gerek çok değerli bağışçımız Şükriye AVCI Hanımefendi’ye sağladıkları kolaylık gerekse pandemi süresince özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı başta Hastane Başhekimimiz Op. Dr. Mustafa Talha SÜTÇÜ olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.” dedi.

  • 1.jpeg
  • 2.jpeg
  • 3.jpeg
  • 4.jpeg