Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinde Görevli Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nurgül GÖZEL, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Ayfer DUYMUŞ ile Servis ve Özellikli Birim Sorumluları İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ali Cengiz KALKAN’ı Ziyaret Etti.
11 Mayıs 2018

Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinde görevli Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nurgül GÖZEL, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Ayfer DUYMUŞ ile servis ve özellikli birim sorumluları Seher ÇELİK, Sevil EREL, Aysun YOLCU, Hülya TÜRKBEYLER, Reyhan KAYA, İmren CİNGE, Ayşe KAYA, Sennur DAĞ, Nalan TÜRKYILMAZ, Melis ASLAN, Muhsin GÜMÜŞÇÜ tanışma ve istişare toplantısı amacıyla İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ali Cengiz KALKAN ile bir araya geldiler ve bu vesileyle İl Sağlık Müdürlüğü görevinde başarı dilekleri ile hayırlı olsun temennisinde bulundular.

İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.M.İshak YILDIRIM, Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Ali KAYA’ nın da bulunduğu toplantıda, sunulmakta olan sağlık hizmetleri ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunuldu.